top of page
banner.jpg

Ti nejlepší světový kynologové používají granule DUCK®

duck2.png

NÁŠ PŘÍBĚH

 

Ve společnosti DUCK vyrábíme přírodní krmivo pro psy od roku 1970. Právě tady v Belgii. Ve skutečnosti jsme byli průkopníky hluboce zmrazeného krmiva pro psy na belgickém trhu. I po 50 letech jsme stále na špičce, co se týče know how, důvěry a nejvyšší kvality. Díky našim zkušenostem známe trh s masem, což nám umožňuje nakupovat ty nejkvalitnější suroviny. Ve společnosti DUCK jsme přesvědčeni, že nejlepší krmivo pro naše psy je přírodní krmivo, které nejlépe vyhovuje jejich povaze.

 

KONTROLA KVALITY

 

Abychom udrželi naše standardy kvality a dále je zlepšovali, rozhodli jsme se ve společnosti DUCK připojit se ke skupině s 3 dalšími belgickými výrobci syrových krmiv. Pod dohledem FASFC se zavazujeme dobrovolně dodržovat řadu standardů, včetně příručky pro audit a plánu odběru vzorků surovin a hotových výrobků. Děláme to všechno proto, abychom zaručili kvalitu našich výrobků a pokud je to možné, abychom je dále vylepšovali.

 

Abychom zajistili udržení požadované vysoké kvality našich produktů, implementujeme přísnou nákupní politiku. Dodavatelé jsou vybíráni po procesu, který zahrnuje důkladný odběr vzorků dodaných surovin a následnou konzultaci.

 

Počet našich dodavatelů masa je poměrně omezený, zejména proto, že používáme pouze produkty, u nichž máme zajištěnu kvalitu.

 

NAŠE SLOŽKY

 

Maso a vnitřnosti, jako je srdce, játra a ledviny, získáváme z evropských zemí ze zvířat, která byla poražena pro lidskou spotřebu. Ihned po porážce je maso ochlazeno na -18 ° C, aby si zachovalo vitamíny a minerály. To také předchází bakteriologickým problémům.

 

Jakmile do našeho výrobního závodu dorazí hluboce zmrazené maso a vnitřnosti, zkontrolujeme jejich kvalitu a teplotu. Tyto přísady se také udržují při -18 ° C v našem obrovském hluboce zmrazeném stavu.

Kdo věří krmivu DUCK? Profesionální kynologové, kteří potřebují to nejlepší

INFORMACE PRO VÁS

Obchodní podmínky

Ochrana osobních údajů

Zásady vrácení zboží

PŘIJÍMÁME ONLINE PLATBY

Návrh bez názvu-5.png
bottom of page