top of page
Perfektní přivolání
Perfektní přivolání

Sat, 04 Apr

|

Webinář

Perfektní přivolání

ON-LINE

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

04 Apr 2020, 20:00

Webinář

O události

Propozice: Nabízíme individuální přístup pro každého účastníka kurzu. Čeká vás teorie + videa ke konkrétním úkolům. Každý účastník potřebuje kameru nebo telefon, aby mohl každý týden vložit video své práce. Kurz bude probíhat na uzavřené FB skupině. 

 

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním on-line kurzu Vás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář".

Pracovat budeme na přivolání až do takových rušivých vlivů jako přivolání od štvaní zvěře. Vysvětlíme i použití různých výcvikových pomůcek jako je klikr, píšťalka, stopovačka, různé obojky včetně elektronického výcvikového obojku.

Forma: Seminář bude probíhat on-line formou pravidelných živých vstupů s diskuzí. Diskuze plně otevřena! Naopak vítáme! Celý seminář vedeme formou diskuze, nikoliv přednášky! Do uzavřené FB skupiny může kdokoliv nahrát výcvikové video s daným výcvikovým problémem, u kterého budeme zvolené řešení komentovat. V uzavřené FB skupině bude probíhat případně následná diskuze. Záznam k dispozici.  

Ukázka nápravy chování na cvičišti a poté i v běžném provozu:

https://www.youtube.com/watch?v=-kDWIQXeVBQ https://www.youtube.com/watch?v=XkHP--LJ4ys https://www.youtube.com/watch?v=hbSuE4bUqy4 

 

Individuální přístup ke každému týmu! 

KDY: od 7.4. od 20:00 (poté pravidelně každý týden) 

POČET LEKCÍ:

CENA: 2 000,- s DPH pro cvičící tým, 900,- s DPH pro diváky

 

INFO: (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, do zprávy napište: "přivolání a své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka 

IBAN: CZ79 6100 0000 0010 2159 1975, BIC (SWIFT): EQBKCZPP 

Těšíme se!  

Přihláška

  • Cvičící

    CZK 2,000.00
  • Divák

    CZK 900.00

Total

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page