top of page
Socializační procházka
Socializační procházka

Sun, 29 Mar

|

Drábské světničky

Socializační procházka

Okruh Drábské světničky

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

29 Mar 2020, 10:00

Drábské světničky, Drábské světničky, 295 01 Mnichovo Hradiště, Česko

O události

Zveme nás na socializační procházku, kde se majitelé unaví spolu se svými pejsky :)

Na procházku mohou jít psi bez rozdílu plemen, velikosti, zkušeností či věku :) Procházky se samozřejmě můžou zúčastnit i lidé bez psa, tedy celé rodiny, kamarádi... A pokud by jste chtěli pejska, tak Vám zajistíme pejska z partnerského útulku Mělník, kde pejskovi určitě uděláte velikou radost ;)

Cílem procházky je: - získání sociálních dovedností (hra, komunikace,...) - posílení sociálních dovedností - uspokojení sociálních potřeb psa (kontakt se psy) - příjemně unavit psy i dvounožce :) - zatížit již naučené cviky - socializace na různá prostředí včetně mětských (např. restaurace) - prostor na diskuzi k výchově a výcviku psů a nejen to - a mnoho dalšího :)

MAPA:  (https://mapy.cz/s/fagahobele) S SEBOU: Pevný obojek, vodítko, odměny a další potřeby, co běžně používáte CENA: 150 Kč

INFO: Reaktivní a "problémoví" pejsci prosím nejdříve po dohodě. Nejlépe, abychom se nejdřív viděli. Vystavit reaktivního, bázlivého psa do takové situacie je jen přilevání oleje do ohně. V tomto případě je na místě cílený trénink skládající se z mnoha postupných kroků, jehož cílem může být právě poté pohodová procházka s jinými psy. Pro více info nás kontaktujte.

Přihláška

  • Pes

    CZK 150.00

Total

CZK 0.00

Sdílet událost

bottom of page