top of page
ON-LINE: Perfektní přivolání (1)
ON-LINE: Perfektní přivolání (1)

út 10. 11.

|

Webinář

ON-LINE: Perfektní přivolání (1)

ON-LINE

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

10. 11. 2020 11:26

Webinář

O události

Přivolání je nejdůležitější povel v celém životě psa. Zaručuje bezpečnost psa, Vaši bezpečnost a samozřejmě i bezpečnost okolí. Naučení a upevnění tohoto povelu je tak doslova životně důležité. A v našem 5-ti týdenním on-line kurzu Vás naučíme, jak toho dosáhnout. A je jedno zda začnete od štěněte nebo je Váš pes rozený "útěkář".

Pracovat budeme na přivolání až do takových rušivých vlivů jako přivolání od štvaní zvěře. Vysvětlíme i použití různých výcvikových pomůcek jako je klikr, píšťalka, stopovačka, různé obojky včetně elektronického výcvikového obojku.

Forma: Seminář bude probíhat on-line formou pravidelných živých vstupů s diskuzí. Diskuze plně otevřena! Naopak vítáme! Celý seminář vedeme formou diskuze, nikoliv přednášky! Do uzavřené FB skupiny může kdokoliv nahrát výcvikové video s daným výcvikovým problémem, u kterého budeme zvolené řešení komentovat. V uzavřené FB skupině bude probíhat případně následná diskuze. Záznam k dispozici.  

Ukázka nápravy chování na cvičišti a poté i v běžném provozu:

https://www.youtube.com/watch?v=-kDWIQXeVBQ https://www.youtube.com/watch?v=XkHP--LJ4ys https://www.youtube.com/watch?v=hbSuE4bUqy4 

 

Individuální přístup ke každému týmu! 

KDY: od 9.11. od 20:00 (poté pravidelně každý týden) 

POČET LEKCÍ:

CENA: 2 000,- s DPH pro cvičící tým, 900,- s DPH pro diváky

Výhodná nabídka: Další KURZ s 50% slevou.

Získej ON-LINE Kurz: Tahání na vodítku s 50% slevou

KOD: Voditko50,který zadáte při nákupu kurzu: STOP tahání na vodítku

 

INFO: Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka 

Těšíme se!  

Přihláška

  • Cvičící

    2 000,00 Kč
  • Divák

    900,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page