top of page
Tahání na vodítku
Tahání na vodítku

út 07. 4.

|

Webinář

Tahání na vodítku

ON-LINE

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události

Čas a místo

07. 4. 2020 19:00

Webinář

O události

Propozice: Nabízíme individuální přístup pro každého účastníka kurzu. Čeká vás teorie + videa ke konkrétním úkolům. Každý účastník potřebuje kameru nebo telefon, aby mohl každý týden vložit video své práce. Kurz bude probíhat na uzavřené FB skupině. 

Jakmile připnete vodítko, tak ho pes ihned napíná? Bolí Vás již ruce z neustálého tahání a máte je snad už vytahané? Pes se zastavuje, kde chce a doslova on venčí Vás? Míjení lidí či psů je pro Vás noční můrou? Pokud vlajete za psem, tak je to Vám oběma velmi nebezpečné. Je čas na změnu!

Přihlašte se na tento kurz a dozvíte se, jak se psem na vodítku nezápasit, ale naopak se s ním srozumitelně domluvit.Během 5 týdenního kurzu Vás naučíme základy srozumitelné komunikace se psem na vodítku, kdy se procházky stanou příjemnými.

Nácvik bez hrubosti, fyzických trestů či jiných způsobů nátlaku, které se bohužel velmi často v této problematice používají. Podrobně vysvětlíme, proč techniky jako cukání, škubání, protitah a další nefungují. Proč nefungují zákazové povely: ne, pomalu atd. Vše podrobně individuálně vysvětlíme a názorně ukážeme. 

Forma: Seminář bude probíhat on-line formou pravidelných živých vstupů s diskuzí. Diskuze plně otevřena! Naopak vítáme! Celý seminář vedeme formou diskuze, nikoliv přednášky! Do uzavřené FB skupiny může kdokoliv nahrát výcvikové video s daným výcvikovým problémem, u kterého budeme zvolené řešení komentovat. V uzavřené FB skupině bude probíhat případně následná diskuze. Záznam k dispozici.  

Ukázka nápravy chování na cvičišti a poté i v běžném provozu:

https://youtu.be/oXvZLKVWBs4

https://youtu.be/saTv7GevrGs

https://youtu.be/gxxdUbl1RUo

https://youtu.be/RCs3B0hd0xQ

 

Individuální přístup ke každému týmu! 

KDY: od 7.4. od 19:00 (poté pravidelně každý týden) 

POČET LEKCÍ:

CENA: 2 000,- s DPH pro cvičící tým, 900,- s DPH pro diváky

 

INFO: (přihláška je platná s úhradou na účet 1021591975/6100, do zprávy napište: "vodítko a své jméno"). Platba za kurz je NEVRATNÁ. Při neúčasti na kurzu platba propadá ve prospěch pořadatele, na pokrytí nákladů vynaložených na kurz. Platbu je možné převést na náhradníka 

IBAN: CZ79 6100 0000 0010 2159 1975, BIC (SWIFT): EQBKCZPP 

Těšíme se!  

Přihláška

Cena

Množství

Celkem

 • Cvičící

  2 000,00 Kč

  2 000,00 Kč

  0

  0,00 Kč

 • Divák

  900,00 Kč

  900,00 Kč

  0

  0,00 Kč

Celkem

0,00 Kč

Sdílet událost

bottom of page